Ocena użytkowników:

Wyrwane gniazdo baterii – na przykładzie laptopa Asus GL704


W laptopach marki Asus bardzo często dochodzi do oderwania gniazda baterii wraz  z padami podczas jej odłączania ze względu na metal który domyka plastik baterii, podczas zwykłego czyszczenia chłodzenia trzeba odpiąć baterię, żeby nie spowodować, żadnego uszkodzenia na płycie głównej i mało kto wie, że właśnie podłączenie tej baterii jest zabezpieczone i dochodzi do wyrwania gniazda wraz padami od laminatu płyty głównej.


No dobrze, ale czy da to się naprawić?

Oczywiście, w naszym serwisie jesteśmy wykonać tą naprawę w kilkanaście minut dzięki czemu klient zyskuje spowrotem w pełni sprawnego laptopa – do, każdej naprawy w której musimy zaingerować w płytę główną wykonujemy czyszczenie chłodzenia GRATIS po prostu i tak musimy rozebrać całego laptopa do naprawy więc przy okazji nakładamy nowe pasty termo przewodzące i czyścimy wentylatory z kurzu.


O które gniazdo dokładnie chodzi i jak to wygląda? 


 

 

 

Wyrwane gniazdo ładowania baterii wraz z padami od płyty głównej

 

 

 

 

Przygotowanie płyty głównej do naprawy

 

 

 

 

Finalny efekt naprawy

 

 

 

W naszym serwisie diagnoza jest kompletnie DARMOWA po jej wykonaniu uzyskasz informację o kosztach naprawy jak i szczegółach telefonicznie a dopiero po zgodzie naprawa zostanie wykonana – dodatkowo zapewniamy przyjazd kuriera w całej Polsce jak i korzystamy z paczkomatów firmy Inpost! Sam wybierasz podczas zgłoszenia naprawy w jaki sposób chcesz dostarczyć do nas swój sprzęt. Klikając w przycisk poniżej „zamów naprawę” zostaniesz przeniesiony bez pośrednio do formularza zgłoszenia naprawy.


Klikając w jedną z ikon poniżej znajdziesz więcej informacji, zdjęć i filmów właśnie z naprawy Twojego sprzętu!

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt z nami jest szybki jak nigdy i to Ty wybierasz jak chcesz i w jaki sposób z nami porozmawiać!

 

 

 

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj