Ocena użytkowników:

Usterka gniazda HDMI  w laptopach – Brak obrazu na monitorze zewnętrznym


W laptopach które często podłączamy do ekranu zewnętrznego przez port HDMI dochodzi do mechanicznego uszkodzenia wnętrza gniazda HDMI. Na zdjęciu widać, na czym polega to uszkodzenie oczywiście, każde, może się, różnić co więcej mechaniczne uszkodzenie, może być niewidoczne gołym okiem dlatego, należy, użyć mikroskopu.

 

 

 

Uszkodzenie widoczne gołym okiem 

 

 

 

 

Uszkodzenie w przybliżeniu 

 

 


Proces wymiany 


Do wymiany HDMI, używamy podgrzewacza i gorącego powietrza, po uzyskaniu odpowiednich temperatur laminatu, dogrzewamy gniazdo HDMI które zwyczajnie nam wypadnie z płyty głównej i w tym momencie, możemy, już spokojnie lutować nowe gniazdo HDMI w miejsce starego gniazda.

 

 

 

Płyta główna z wylutowanym gniazdem HDMI 

 

 

 

Nowe gniazdo HDMI w miejscu starego 

 

 

 

 

 

 


Gdzie mogę naprawić takie uszkodzenie? 


Usterkę wszystkich gniazd takich jak HDMI, USB-C, RJ-45, DVI, D-SUB, USB 2.0, USB 3.0 czy gniazd takich jak klawiatury, touchpada i innych wykonasz w naszym serwisie za nie dużą kwotę a czas realizacji to zazwyczaj ten sam dzień!


 

 

W naszym serwisie diagnoza jest kompletnie DARMOWA po jej wykonaniu uzyskasz informację o kosztach naprawy jak i szczegółach telefonicznie a dopiero po zgodzie naprawa zostanie wykonana – dodatkowo zapewniamy przyjazd kuriera w całej Polsce jak i korzystamy z paczkomatów firmy Inpost! Sam wybierasz podczas zgłoszenia naprawy w jaki sposób chcesz dostarczyć do nas swój sprzęt. Klikając w przycisk poniżej „zamów naprawę” zostaniesz przeniesiony bez pośrednio do formularza zgłoszenia naprawy.


Klikając w jedną z ikon poniżej znajdziesz więcej informacji, zdjęć i filmów właśnie z naprawy Twojego sprzętu!

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt z nami jest szybki jak nigdy i to Ty wybierasz jak chcesz i w jaki sposób z nami porozmawiać!

 

 

 

 

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj