Poszerz zakres swoich usług i zaskocz klientów

Od ludzi często słyszymy:

„a w tamtym serwisie powiedzieli, że spalona płyta główna i się nie da naprawić”.

Może jednak chcesz zatrzymać przy sobie klienta a nie masz odpowiedniego zaplecza?

My Ci je zapewnimy.

Bo w tym się specjalizujemy

Od ponad 8 lat naprawiamy tylko i wyłącznie laptopy i maksymalnie koncentrujemy się na tej dziedzinie, dzięki czemu zebraliśmy naprawdę ogromny bagaż doświadczenia i wypracowaliśmy bardzo wysoki współczynnik skuteczności, z którego możesz skorzystać.

Jeśli chcesz wzbogacić swoją ofertę o nasze usługi, możesz to zrobić na bardzo atrakcyjnych warunkach:

Niezależnie od osiągniętego obrotu z nami, zawsze masz rabat, przecież też musisz zarobić. Wiemy, że w tej branży bywa różnie i raz jest mniej raz jest więcej zleceń, dlatego proponujemy realne warunki współpracy zamiast progów rabatowych, które mało który zleceniodawca jest w stanie przekroczyć. Rzecz jasna rabaty rosną w miarę obrotu, jednak jedno zlecenie na miesiąc już gwarantuje Ci dobrą cenę.
Jeśli nasza współpraca będzie się układała dobrze, za usługi będziesz mógł nam płacić w odroczonym terminie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, że najpierw klient musi zapłacić Tobie za wykonane zlecenie, więc abyś nie musiał „zamrażać” pieniędzy, najpierw odbierz zapłatę od klienta a dopiero potem rozliczysz się z nami.
W razie jakichkolwiek pytań nasi serwisanci służą Ci pomocą. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania natury technicznej, będziesz próbował coś naprawić samodzielnie i utkniesz – dzwoń do nas. Być może rozwiążesz problem samodzielnie bez konieczności wysyłania sprzętu do nas.
Nietypowa sprawa? Niecierpliwy klient? Ma być na wczoraj? Nie ma problemu! Gdy sprawa jest niecierpiąca zwłoki jesteśmy w stanie ją maksymalnie przyspieszyć gdyż sami obsługujemy klientów i wiemy jakie niekiedy wymagania stawiają a zgodnie z filozofią „klient nasz Pan” staramy się dostosować do wymagań każdego.
Nie zakładamy żadnych plomb, po naprawach nie zostawiamy żadnych śladów, więc możesz bez problemu podpisać się pod naprawionym laptopem jako Twoja firma, a także w przyszłości bez problemu możesz rozkręcić naprawianego u nas laptopa aby np. wyczyścić klientowi chłodzenie.

Nowość!

Dla firm które rozpoczną z nami współpracę oferujmy profesjonalne materiały reklamowe, które mogą pomóc uatrakcyjnić wizerunek Państwa firmy i przyciągnąć nowych klientów! Więcej w naszej galerii materiałów reklamowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

  Dodatkowe pytania:

  Poniżej przepisz kod z obrazka:captcha

  [0]
  0.00 zł Zobacz

  Formularz zamówienia

  NazwaCena
  Anuluj