Ocena użytkowników:

Brak obrazu w laptopach serii Lenovo IdeaPad 


Zauważyliśmy, że we wszystkich modelach serii IdeaPad i to bez, różnicy czy jest to platforma Intel czy AMD dochodzi do nagłego zanikania obrazu, występowania artefaktów na ekranie czy sporadycznego uruchamiania się a jak, już się uruchomi to jakiś czas działa. W praktycznie wszystkich tych modelach jest problem nie dość, że z bardzo lichym wykonaniem płyty głównej a, może bardziej z wlutowaniem elementów przez maszynę podczas produkcji to jeszcze bardzo często dochodzi do uszkodzenia wlutowanej pamięci RAM w płytę główną w technologii BGA.


Czy da się coś zrobić przy usterce wlutowanej pamięci RAM? 


Najlepszym i najłatwiejszym sposobem wydaje się, że w sumie, można by było wymienić pamięci RAM na nowe i mamy po problemie prawda? Nic bardziej mylnego, właśnie ze względu na liche wykonanie laminatu wszystkie testy jakie oglądaliście na youtube czy nawet sami wykonujcie są dosłownie nic nie warte. Spytacie pewnie dla czego? Śpieszę z odpowiedzią.

Nie jednokrotnie wykonaliśmy wyłączenie pamięci RAM po czym laptop wracał na gwarancję w przeciągu tygodnia czasu – sami nie wiedzieliśmy dla czego – w pewnym momencie zrobiliśmy po prostu test napraw.

Po wyłączeniu pamięci RAM wlutowanej wysyłaliśmy laptopa klientowi jak do nas wrócił to włączaliśmy pamięć RAM a wyciągaliśmy tą wkładaną w SLOT RAM a laptop i tak potrafił do nas wrócić.

Na samym końcu po prostu zrobiliśmy po prostu rozpływ cyny pod procesorem i jaki jest efekt? – obecnie zero reklamacji.

Więc najczęściej dochodzi do uszkodzenia połączenia pomiędzy procesorem a laminatem płyty głównej. Śmiało, można zapytać z czego to wynika?

Wynika to właśnie z lichego wykonania dosłownie całej konstrukcji laptopa włącznie z obudową, wlutowanymi elementami na płycie głównej a nawet, rozłożeniem elementów.


Czy wasz serwis naprawi mi usterkę w moim lenovo? 


Oczywiście, mamy dosłownie ogromne doświadczenie, jeżeli chodzi o lenovo i, różnorakie usterki związane z ich sprzętami po prostu bardzo dobrze się sprzedają i jest ich sporo na rynku.

Mamy za sobą spokojnie z tysiąc podobnych przypadków i najczęściej podejmujemy najlepszy sposób rozwiązania usterki.


Galeria, różnych prób właśnie z lenovo


 

 

 

 

 


W naszym serwisie diagnoza jest kompletnie DARMOWA po jej wykonaniu uzyskasz informację o kosztach naprawy jak i szczegółach telefonicznie a dopiero po zgodzie naprawa zostanie wykonana – dodatkowo zapewniamy przyjazd kuriera w całej Polsce jak i korzystamy z paczkomatów firmy Inpost! Sam wybierasz podczas zgłoszenia naprawy w jaki sposób chcesz dostarczyć do nas swój sprzęt. Klikając w przycisk poniżej „zamów naprawę” zostaniesz przeniesiony bez pośrednio do formularza zgłoszenia naprawy.


Klikając w jedną z ikon poniżej znajdziesz więcej informacji, zdjęć i filmów właśnie z naprawy Twojego sprzętu!

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt z nami jest szybki jak nigdy i to Ty wybierasz jak chcesz i w jaki sposób z nami porozmawiać!

 

 

 

 

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj