Ocena użytkowników:

Brak ładowania baterii w laptopie

Bateria jest wykrywana przez laptopa i widoczna w systemie Windows. Pomimo to nie jest sygnalizowane jej ładowanie ani nie przybywa w niej energii (po odłączeniu kabla zasilającego, laptop od razu się wyłącza). Nasz serwis laptopów przedstawi możliwe przyczyn i rozwiązania tego problemu.

Możliwe przyczyny:

  1. Uszkodzenie baterii
  2. Uszkodzenie układu ładowania w laptopie

Możliwe rozwiązania:

  1. Uszkodzenie baterii – wymagana jest przynajmniej regeneracja baterii w laptopie. Jednak ze względu na niepewnść czy regeneracja odniesie skutek, zaleca się najpierw podmianę baterii na 100% sprawną. Gdy po podmianie ładowanie wróci do normy, wtedy zalecana jest regeneracja, a najlepiej wymiana baterii na nową. Naprawa możliwa do wykonania samodzielnie (w przypadku podmiany baterii).
  2. Uszkodzenie układu ładowania w laptopie – w celu upewnienia się czy na pewno mamy do czynienia z usterką układu ładowania, zaleca się podmianę baterii na inną 100% sprawną. Jeśli po podmianie nadal będą występować problemy z ładowaniem, wtedy możemy z pewnością stwierdzić usterkę układu ładowania. Naprawa takiej usterki, ze względu na złożoność układu ładowania – możliwa jest jedynie w serwisie laptopów.

Udaje się nam naprawić:

94%

tego typu usterek!

Poczytaj komentarze:

Zobacz też co inni użytkownicy piszą o tym problemie albo sam napisz.

Przejdź do KOMENTARZY

Zobacz co piszą inni albo sam napisz:

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj